Raport Morgan Philips i Enpulse:

Nowa normalność
na rynku pracy.

Wypełnij formularz, aby
pobrać raport.

Prawie 50% ankietowanych spodziewa się, że COVID-19 wpłynie na ich karierę.

"

Wpływ COVID-19 na
polskich pracowników.

Rok 2020 postawił przed pracodawcami i pracownikami bezprecedensowe wyzwaniew postaci COVID-19. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa spowodowała wiele zmian na rynku pracy, a jej skutki będą zauważaneprzez długi czas.

Morgan Philips Polska we współpracy z Enpulse podjęło próbę odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku pracy po trzech najtrudniejszych miesiącach pandemii.

POBIERZ RAPORT

61% respondentów rozważa zmianę pracy w najbliższym czasie.

"

Bazując na odpowiedziach polskich pracowników wyjaśniamy:

  • Jak polscy pracownicy widzą swoją najbliższą przyszłość na rynku pracy, jakie mają w związku z nią plany?
  • Jakie kompetencje uważają za najważniejsze i w jakim kierunku chcą się rozwijać?
  • Czy zmieni się dostępność talentów na rynku?
  • Co obecnie motywuje pracowników do zmiany pracy?
  • Czy postrzeganie skutków epidemii jest inne dla poszczególnych generacji, płci i stanowisk?
  • Czego oczekują pracownicy od swoich organizacji w nowej rzeczywistości?
POBIERZ RAPORT

Tylko 7% badanych przewiduje, że dotknie ich zwolnienie.

"

Badanie i raport przygotowany przez:

Zmotywowani.pl - firma z 10-letnim doświadczeniem w konsultingu HR. Głównym obszarem działania jest badanie zaangażowania pracowników w oparciu o autorską platformę Enpulse. Firma świadczy również usługi w zakresie budowania zaangażowania w organizacji.


Enpulse - kompleksowa platforma badająca puls zaangażowania pracowników w organizacji. Zwalidowane kwestionariusze, syntetyczne dane, wyniki w czasie rzeczywistym, rekomendacje do zmian, benchmarki wewnętrznei zewnętrzne, a dodatkowo system komunikacji oraz możliwość dodawania własnych pytań to idealne wsparcie dla działu HR w zakresie identyfikacji obszarów wymagających poprawy, opracowania strategii HR i weryfikacji efektywności działań. Badanie zaangażowania działa w pełni zdalnie, bez konieczności instalacji oprogramowania, w opcji pay per user. Jest wygodną i efektywną kosztowo alternatywą dla tradycyjnych badań zaangażowania.

Morgan Philips Group Polska, oddział międzynarodowej firmy Morgan Philips, z siedzibą w Szwajcarii, specjalizującej się w rozwiązaniach z obszaru zarządzania talentami.Obecna w 22 krajach na świecie MPG jest właścicielem trzech marek:


MPES - Morgan Philips Executive Search (dawniej Hudson Global Resources Polska), specjalizującej się w projektach executive search;


FYTE - specjalizującej się w rekrutacjach specjalistycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (główne obszary działania to SSC/BPO, IT, sales & marketing);


MP Talent Consulting - wspierającej rozwój talentów w organizacjach pod kątem wyzwań VUCA world

Wypełnij formularz, aby pobrać bezpłatny raport Nowa normalność na rynku pracy.

POBIERZ RAPORT